Giriş

Giriş

Pazartesi, 05 Mart 2012 16:56

ALTI YAŞINDAYIZ Özel

Yazan 
Öğeyi Oyla
(0 oy)

yaprak_139564_copy_copyDeğerli ziyaretciler öncelikle hepinize selam ediyor saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

 

www.fatsagolkoy.com olarak altıncı yaşımıza girmiş bulunmaktayız. Birlik beraberliği, özlem duygularını hafifletmeyi, arkadaşlık hemşehrilik ve dostluk duygularını pekiştirmeyi amaçladığımız bu sitemizde altı yıldır hizmet vermenin gurur ve sevinci içindeyiz

.

Bizlerin bu siteden maddi bir kazancı yoktur olamaz çünkü bizlerin kazanç amacımız maneviyattır.

 

Sitemizle ilgili maddi giderler husunda çok sıkıntıda kalmadıkca hiç bir kimseden para talebinde bulunulmadı sıkıntılarda  bulunduğumuzdada gerekli yardımı alamadık. Bu sebeble maddi sıkıntılarımızı bizler siteyi kuran ve yönetenler olarak çözdük çözmeye çalışıyoruz. 

 

Bizler dediğimiz gibi maddiyat için değil maneviyat için varız.Allahın ve sizlerin rızasını kazanmak, birbirimizi sevmek saymak, gerektiğinde bir yumruk olmak, birbirimizle gurur duymak için varız.

 

“Yüce Allah bir kulunu severse “Cebrâil aleyhisselam'a Allah Teâlâ falanı seviyor, sen de onu sev” buyurur. Bunun üzerine Cebrâil aleyhisselamda onu sever. Cebrail aleyhisselamda şöyle seslenir (Ey melekler) Allah (c.c) falanı seviyor sizde onu seviniz, der. Bu ilan üzerine semâ halkı da o kimseyi sever. Sonra onun sevgisinin kabulü yerdekilerin yani insanların  kalplerine konulur”

 

Bizler önce Yüce Allahın sonra sizlerin sevgisine talibiz.Bu sevgi ortamı oluşsun diye çalışıyoruz hizmet veriyoruz emek sarfediyoruz. Sizlerin sevgisine mashar olmuşsak Allahında sevdiği kul olmuşuz demektir. Tabi bu hizmetler zaman zaman sevgi olarak değil sitem ve şikayet olarak dönüyor yalnış anlaşılıyoruz kızmıyoruz ama üzülüyoruz.

 

Ama siyete giren ziyaretci  sayısını ve çevremizden aldığımız olumlu yorumları duaları görüncede amacımıza ulaşmanın mutluluğunu ve gururunu tadıyoruz.

 

Sitemizle çevremizdeki birçok köy ve beldeye örnek teşkil ediyoruz. Çevremizdeki bir çok köy ve beldeden bu hususta olumlu görüşler alıyor tebrik ediliyoruz.

 

Haberlerin yapılması yayımlanması hususunda habere konu olan kişi ve kurumların yıpratılmaması hususunda titiz davranıyoruz. Her haberi haber yaparak yayımlayarak  kişileri ve köyümüzü yıpratmıyoruz. Çünkü bizler yıkmak için değil yapmak için varız bunun için çalışıyoruz.  

 

Fotoğrafların yüklenmesi hususunda  ziyaretcilerimize olanak kıldık. Sitemize üye olan herkes şifresiyle giriş yaparak ücretsiz  fotoğraf yükleyebiliyor ziyaretci defterine görüşlerini yazabiliyor. Ayrıca sitemize yüklenen fotoğraf ve haberlerin  izlenmesinde  sınırlama kısıtlama yapmadık herkes bu haberleri okuyabiliyor fotoğraf ve videoları izleyebiliyor.

 

Sözlerimi fazla uzatıp sıkmak istemiyorum. Birlik ve beraberlik dolu, her yıl bir öncekinden daha huzurlu ve mutlu daha kuvvetli dostluk ve arkadaşlık dileklerimle hoşçakalın. 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Okunma 6992 defa Son Düzenlenme Çarşamba, 18 Eylül 2013 00:54
Bu kategoriden diğerleri: « KÖY ODASI MEMLEKETİM »
Yorum eklemek için giriş yapın